Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

2013

(Ne)bezpečný Internet

Seminář se konal 30. 10. 2013 v Knihovně Jiřího Mahena v Brně na Kobližné 4 za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

Chceme dětem číst V. Prstem po mapě... a ještě dál

Ve dnech 28.- 29. 5. 2013 se v Knihovně Jiřího Mahena v Brně (5.NP) konal seminář pro knihovníky a pedagogy "Chceme dětem číst V." Seminář realizovalo Centrum dětského čtenářství při KJM v Brně za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

Malí a ještě menší aneb Programy pro předškolní děti v knihovnách

Zajímjavá směs teoretických i praktických příspěvků na téma psychologie, pedagogika, literatura a praxe s danou věkovou skupinou.

OKNA: O KNihovnickych aktivitach

Druhý ročník zajímavých vzdělávacích programů pro žáky, který se konal v Knihovně Jiřího Mahena v Brně ve spolupráci se ZŠ a MŠ Brno, Husova 17 a nakladatelstvím Portál ve dnech 16. – 17. 4. 2013, tentokrát na téma Už zase skáču přes kaluže aneb Každý krok, kterým překonáme vzdálenost, nebo překážku, která se nachází před námi, nám otevře dveře nového poznání -  ukázky zajímavých programů pro žáky druhého stupně, setkáte se s přáteli, ... 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku