Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Jsme si vědomi nutnosti věnovat se systematicky narůstající skupině aktivních seniorů, proto jsme pro Vás připravili projekt Knihovna přátelská seniorům.

Od podzimu 2009 zájemcům nabízíme minimálně 1x za měsíc pravidelná setkávání - besedy, přednášky, vycházky, exkurze, setkávání se známými osobnostmi z kulturního života, instruktážní zdravotní cvičení, výtvarné dílny, hry na podporu paměti apod. Podmínkou členství v klubu a účasti na jeho aktivitách je platná čtenářská registrace na kterémkoliv provozu KJM a zaplacení ročního klubového poplatku 50 Kč.

Pravidelná klubová setkávání se v současné době konají min. 2x měsíčně. Členové mají možnost využívat takzvaných klubových výhod (např. slevy na přednášky apod.). Veškeré informace o akcích, službách a nabídkách jsou členům klubu zasílány formou osobní pozvánky elektronicky (e-mailem) spolu s odkazem na celkovou nabídku pořadů knihovny v měsíčním e-bulletinu. Ti, kdo nemají možnost elektronického spojení, obdrží tištěnou podobu při prvním klubovém setkání v měsíci společně s tištěnými bulletiny.

Pozor! Pořady Klubu seniorů v KJM jsou pro neregistrované členy zpoplatněny částkou 10 KČ. Vstupenky jsou k dispozici u paní Jany Šubrové.

Podrobnější informace: Jana Šubrová, tel. 542 532 140, email: subrova@kjm.cz.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku