Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

(e)Kniha týdne - únor

http://www.qikni.cz/assets/components/qrgenerator/cache/440f3077fbf8a30dae14afe5e4972dfb.pngKaždý týden vybíráme jednu knihu, audioknihu či e-knihu, která by rozhodně neměla uniknout pozornosti žádného knihomola.

Únor 2016

4. týden

Douglas ADAMS – Stopařův průvodce Galaxií

Obálka produktuPrvní díl z již kultovní stopařské série začíná na planetě Zemi, která však záhy bude zničena, aby uvolnila prostor pro novou galaktickou dálnici. Na Arthura Denta se ale usměje štěstí, protože z jeho přítele se vyklube mimozemšťan, který jim chytne vesmírného stopa. Nezapomeňte si ručník, protože jízda v podání Vojty Dyka začíná!

3. týden

Clarissa Pinkola ESTÉS - Ženy, které běhaly s vlky

Oslava nespoutané ženské duše, mnohými odmítané dílo a světový bestseller. Kniha uznávané autorky vychází z hlubokých rodinných rituálů a archetypální psychologie. Čtení pro všechny zájemce o hlubiny ženské duše, jejíž odvěkou podstatou je nespoutanost.

 


2. týden

Gillian FLYNN: Zmizelá

Obálka produktuMladá žena Amy Dunnová za záhadných okolností zmizí přesně v den pátého výročí svatby. Všechny nalezené stopy ukazují na jejího manžela, ale kde je skutečná pravda? Napínavý psychothriller od americké spisovatelky s výborně propracovanými postavami vygraduje k nepředvídatelnému konci...

1. týden

Michel FABER - Kvítek karmínový a bílý

Strhující barvitý příběh zasazený do viktoriánské Anglie s rozsahem 920 stran. Jak se osmnáctiletá prostitutka Sugar vyrovná s intimním vztahem s dědicem voňavkářského impéria? Tato a několik dalších příběhových linií táhnoucích se skrz celé tehdejší společenské spektrum vám nedovolí knihu odložit.

 

 

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku