Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Hudební knihovna KJM poskytuje

Rozsáhlý tištěný a zvukový fond

Fond čítá okolo 40 tisíc zvukových nosičů, tzn. CD, DVD, VHS, audiokazet,  gramodesek všech hudebních stylů a žánrů a mluveného slova, a téměř 9 tisíc hudebnin, tzn. notové materiály, dále knihy o hudbě, hudební encyklopedie, specializované časopisy o vážné, jazzové a populární hudbě.

Půjčování čteček elektronických knih

K dispozici jsou 4 čtečky obahujících cca 400 volně dostupných knih v českém, anglickém, německém a francouzském jazyce. Čtečky eReading.cz START 4 můžete použít i k půjčování e-knih přes katalog Carmen . Kromě Ústřední knihovny je nabízí i další čtyři pobočky - Černá PoleŘečkovice, VinohradyŽidenice.

Půjčování audioknih

Seznamy – Ústřední knihovna

  

Od r. 2015 jsou k dispozici audioknihy i na vybraných pobočkách, a to v Černých Polích, Komárově, Králově Poli, Lesné, Maloměřicích, Řečkovicích, TuřanechVinohradech, Židenicích a Mahenově památníku.

Seznamy – Mahenův památník a pobočky

Půjčování DVD

Seznamy – Ústřední knihovna

 

Pozn.: Absenčně (tedy domů) lze půjčovat  kromě knih z volného výběru, hudebnin ze skladu ačasopisů (mimo nejnovější číslo) i CD (mimo novinky po dobu 9 měsíců), audiokazety a DVD s filmy. Prezenčně (pouze v knihovně) lze půjčovat gramodesky, CD (novinky v 9 měsíční ochranné lhůtě), poslední čísla časopisů, videokazety, DVD a tituly z příruční knihovny.


Jestliže jste ve fondu Hudební knihovny nenalezli váš žádaný dokument, napište nám. Vyplňte především povinné pole s názvem dokumentu a bezpečnostní heslo. Pokud znáte i jméno autora či interpreta a vydavatelství, oceníme i tyto informace. Do políčka Poznámky můžete blíže specifikovat váš tip. Váž názor zohledníme při výběru nových dokumentů. Děkujeme.

Captcha

Vytisknout stránku Vytisknout stránku