Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Vítězové soutěže "Sekorovo mraveniště"

Výtvarná soutěž Sekorovo mraveniště

Výtvarná soutěž pro děti od 6 do 10 let realizovaná u příležitosti 115. výročí narození brněnského spisovatele a ilustrátora Ondřeje Sekory .

V rámci programu 12. ročníku projektu Poprvé do školy - Poprvé do knihovny (2014).


Výsledky soutěže - oceněné děti

Soutěž se setkala s velkým zájmem, celkem se sešlo přes 600 soutěžních prací, moc vám za to děkujeme.


Výtvarná část - nakreslit jeden den v mraveništi

kategorie: školní kolektiv

1. místo

  • ZŠ Palackého, 1. A - Irena Dirdová, Filip Hošek, Nikola Remešová, Filip Winkler, Kristián Žiga, Klaudie Rácová, Samir Žiga, Michael Repčuk

2. místo

  • ZŠ Gajdošova, 2. - 3. ročník, školní družina

3. místo
ZŠ Rozmarýnova, 1. - 4. ročník

  • David Krejčí, Magdalena Plchová, Karolína Prušková, Marek Šnajder
  • Linda Veselá, Sára Stašková, Sára Banasinská, Kelly Očenášková
  • Daniel Piják, Štěpán Gregor, Roman Šnajder, Ondřej Šťastník, Adéla Kylhofová, Aneta Foralová, Klára Plchová, Natalia Barberová
  • Sofie Součková, Žaneta Prušková, Jonáš Továrek

3. misto

  • ZŠ Rozmarýnova, 4. - 5. ročník - Samuel Provazník,Táňa Zemčíková, Matyáš Doležal, Štěpán Pyšík, Mathias Schwarzinger, Daniel Blumaier, Adam Janošek, Žaneta Prušková, Eliška Hejtmánková, Zuzana Matějková, Janis Koulisianis, Michal Tyleček, Matyáš Bartovič, František Řepa, Sofie Součková, Eva Šimáčková, David Peřina

4. místo

  • CMC ZŠ Lerchova, 4. B - Pavel Šťastný, Matěj Souček, Barbora Špalková, Eliška Hoplíčková, Klára Bauerová, Jolana Střelcová, Veronika Bauerová, Daniela Pokorná, Domča Stanková

4. místo

  • ZŠ Labská, 2. C - Nicol Hladišová, Barbora Konečná, Dan Rubínek, Ondřej Žilka

kategorie: jednolivci

  1. 1. místo Zuzana Chovancová
  2. 2. místo Vojtěch Číhal
  3. 3. místo Michal Šesták

Znalostní část - losování z těch, kteří odevzdali správně vyplněný pracovní list

  • Bínová Adéla
  • Conlon Emma Elizabeth
  • Čihal Vojtěch
  • Dirdová irena
  • Duchková Natálie
  • Friáková Monika
  • Havelková Marie
  • Hejátko K.
  • Hošek Filip
  • Klusáková Dominika
  • Kocman Filip
  • Kosíková Natálka
  • Kosourová Barbora
  • Kožíšek Václav
  • Králík Jakub
  • Kvasničková Julie
  • Lacourt Tomáš
  • Levíček Benjamin
  • Lísková Pavlínka
  • Lísková Anežka
  • Malá Silvie
  • Mikuš Patrik
  • Mlčoch Š
  • Moták Vojtěch
  • Pokorná Sára
  • Rácová Klaudie
  • Sedláček Kryštof
  • Šmídek D.
  • Vodička David
  • Zicha Lukáš

Vytisknout stránku Vytisknout stránku