Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Robert Fulghum a další hvězdy v knihovně

Oblíbený americký spisovatel Robert Fulghum se vrací do ČR. V r. 2007 zde pokřtil svou knihu Co jsem to proboha udělal? a připojil se k projektu scénického čtení LiStOVáNí, jež titul zařadilo do svého repertoáru. A právě na představení z této knihy, do níž autor zařadil nejzajímavější příhody i zamyšlení nad věcmi, které ho v životě, na cestách a při psaní potkávají, vás zveme 23. 10. 2017 v 17.00 hod. do Ústřední knihovny KJM (Kobližná 4). A to není vše. Součástí programu bude i představení nové knihy Opravář osudů a beseda s autorem (více).

Kterou knihu od Roberta Fulghuma máte nejraději? Hlasujte v anketě na webu.

Igor ChmelaTím ovšem hvězdné zastoupení v knihovně nekončí. Přijít můžete také 26. 10. 2017 v 18.00 hod. na setkání s populárním hercem a moderátorem Igorem Chmelou. Součásti programu bude nejen beseda, ale i zahájení výstavy jeho fotografií Camera obscura. Říjen však patří v knihovně především autorům. Autorské čtení nositelky hned několika prestižních ocenění Petry Hůlové, uskutečněné v rámci projektu Spisovatelé do knihoven, se koná 31. 10. 2017 v 17.30 hod. Taktéž se můžete seznámit s autory, kterým vyjde kniha na Velký knižní čtvrtek. Dne 26. 10. 2017 budete moci v Ústřední knihovně od 17.00 hod. pobesedovat např. s Markétou Zahradníkovou (Kryštofovy nebetyčné maléry), Pavlem Kosatíkem (Sběrná kniha) Tomášem Šebkem (Africká zima) aj. Chybět nebude ani setkání s Pavlem Čechem 24. 10. 2017, malířem, autorem komiksů, ilustrátorem a tvůrcem knih. Již samozřejmostí jsou akce KJM v Týdnu knihoven (2.- 8. 10. 2017).


Doporučená literatura

Kliknutím na obálky knih se dostanete do záznamu titulů v on-line katalogu. Najdete zde knižní (e)tipy pojící se s tvorbou výše jmenovaných autorů.

Hvězdný říjen

Vytisknout stránku Vytisknout stránku