Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Tematické kufříky na pobočce v Bystrci

Tematické kufříky

Kufříky v BystrciTematické kufříky obsahující knihy a ostatní dokumenty k vybranému tématu (hry a další související média). Kufříky si mohou zájemci půjčit v Dětské knihovně KJM (Kobližná 4) a na pobočce v Bystrci (Vondrákova 15) na 1 měsíc.

Využijte kufříky pro společné rodinné čtení, poznávání a zábavu!


Nabídka kufříků na pobočce v Bystrci

Doprava

Cestujete rádi? Zajímavé informace o dopravních prostředcích a přísných  pravidlech, kterými se řídí. Humorné pohádky pro velké i malé kluky o nejrůznějších vozidlech.
Otevřete kufřík a vydejte se s námi na dobrodružnou cestu autem, motorkou, vlakem, lodí, letadlem nebo policejním autem.

Máme doma zvířátko

Máte rádi zvířátka? Chcete vědět, jak se starat o psa, kočku, želvu či koně? Můžete si přečíst pohádku, zahrát pexeso, puzzle i domino.
Otevřete kufřík a staňte se na chvíli chovatelem zvířat.

 

Pravěk

Chcete se seznámit s jednotlivými druhy dinosaurů? Zjistit, jak se jmenovali a v jakém období žili? Vydat se na výpravu za pravěkými lidmi? Můžete si zahrát prapexeso, pradomino nebo prapuzzle.
Otevřete kufřík a ocitněte se v pravěku.

Z pohádky do pohádky

Kdo by neměl rád pohádky? Chcete se setkat s Popelkou, Sněhurkou, princeznou Jasněnkou či hrdiny z Čtyřlístku? Zahrát si pexeso, puzzle nebo Černého Petra?
Otevřete kufřík a ocitněte se v pohádkovém světě. 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku