Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Čau lidi!

V „Mahence“ vás čeká místo plné klidu, pohody a míru, kde nebude žádného splínu!

Spojili jsme své síly a společně jsme pro vás připravili tento rostor. Najdete tu příjemné zázemí, kde můžete pověsit „vejš“ svoje starosti, najít kamarády a třeba si odpočinete s hrníčkem kávy v ruce. Máme tu totiž kávovar, je tady plno deskovekfotbálek , připojení k Wi-Fi i možnost si přehrát DVD na notebooku. Prostor je VÁŠ, takže si ho můžete stvořit k obrazu svému.

Rádi malujete? Pojďte malovat do knihovny, vaše dílka pak vystavíme pro potěchu oka ostatním. Chcete prezentovat, co umíte, ale nemáte kde? V knihovně budete mít prostor k tomu, abyste mohli vystoupit. Prostě pověste „vejš“ svůj strach z vystupování a přijďte ukázat, co ve vás  je! My v knihovně vás rádi podpoříme. Najdete tu možnost vlastní realizace a odměna vás určitě nemine.


Proč TEEN?         

Protože Teenager! Tento prostor je určen výhradně teenagerům (čti [ˈtiːnˌeɪdʒə], mysli žáky/studenty 13+ ). Název jsme si tedy zapůjčili z angličtiny. A proč ne český název v české knihovně? Protože TEEN zní prostě cool! A my jsme cool! A kdo si myslíte, že ne, tak se o tom přijďte přesvědčit! Jsme tu totiž pro vás a rádi vás tu vidíme nejen na našich pravidelných měsíčních programech.

Jakékoliv připomínky a náměty k našim aktivitám vítáme. Rozhodně vás nechceme zklamat. Budeme se snažit vám vycházet maximálně vstříc.

Iveta , Helena a Vojta


Kontakt

Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Kobližná 4, 601 50 Brno
Tel.: 542 532 146
mladez@kjm.cz
https://www.facebook.com/TEENvKJM/

Vytisknout stránku Vytisknout stránku