Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Vážení a milí členové Klubu seniorů,

doufáme, že se Vám letošní nabídka programů líbila. Pokud bychom se do konce roku už neviděli. Dovoluji si Vám za sebe i své kolegy a kolegyně popřát příjemné prožití vánočních svátků, hezké chvíle v kruhu rodinném a do nového roku hlavně zdraví, hromadu štěstí, lásky, porozumění a síly vše zvládat s nadhledem.

S pozdravem Jana Šubrová


Únor 2019

7. 2. / Senior bez nehod / 10:15, Velký sál 5. NP Ústřední knihovny na Kobližné 4

Život v pozdějším věku nemusí být plný omezení.
Přijďte se přesvědčit na naši edukativní akci, kde se dozvíte, jak můžete být i v seniorském věku aktivními řidiči. Předpokládaná délka představení je 90 minut a součástí pásma přednášek budou i naučná videa a herecké scénky, které budou zajímavou a zábavnou formou ilustrovat reálné scénky s dopravní tématikou.
V rámci projektu Senior bez nehod se můžete těšit na přednášku, během níž obdržíte malý dárek v podobě brožury s informacemi o problematice v dopravě a láhev Magnesie na občerstvení.

21. 2. / Není míč jako míč / 10:15, Velký sál 5. NP Ústřední knihovny na Kobližné 4

U příležitosti 120. výročí narození Ondřeje Sekory vám Jana Sklenářová (studentka z KISKU MU) připomene jeho osoby, díla a představí ho i v roli sportovního komentátora.
Součástí programu bude seznámení se s míčovými sporty, jejich pravidly, významnými hráči i brněnským kontextem. Vyzkoušíte si vyhledávání informací z internetu přes tablety apod. Pracovat se bude ve skupinkách a nemusíte se bát, nikdo Vás nebude zkoušet :).

POZOR!

Na 7. 3. se podařilo domluvit návštěvu generálky nového představení Divadla Radost „Čaroděj ze země OZ“.

Jde o dramatizaci dnes už klasické literatury podle pohádkového příběhu amerického spisovatele Lymana Franka Bauma (poprvé vydáno v roce 1900).
Začátek je v 10.00 hodin, proto bude sraz do 9.45 hod. před Divadlem Radost (Bratislavská 216/32, Brno-střed-Zábrdovice).
Nezapomeňte, že do divadla se chodí včas. Kdo přijde pozdě, nebude už na zkoušku puštěn. Bližší informace ještě dodáme. Jen s termínem počítejte.

     

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku