Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Listopad 2019

5. 11. Setkání s polskou kulturou

7. 11. „Z dávné i nedávné historie Radosti" (Sraz v 10:00 hodin před Muzeem loutek na Cejlu 29)

Brněnské Divadlo Radost slaví letos své 70. narozeniny a zve Vás na výstavu „Z dávné i nedávné historie Radosti" – v prostorách Muzea loutek (nepřehlédnutelná loď, jejíž příď je zdaleka viditelná na ulici Cejl) bude instalovaná výstava k jubileu Radosti, připomínající fotografiemi, dobovými dokumenty – a hlavně loutkami z depozitáře – inscenace, osobnosti i události z dávné i nedávné historie divadla.

Výstavou Vás provede paní Mgr. Eva Janěková.  Bonusem bude prohlídka ateliéru, kde se dozvíte, jak se co vyrábí.

POZOR! JE NUTNÁ REGISTRACE! Buď na můj email (subrova@kjm.cz), nebo v registracích na Kobližné 4 do 5. 11. (nebo do naplnění počtu). Kapacita je 30 osob.

Sraz bude tedy v 10.00 hodin před Muzeem loutek („Lodí“) na Cejlu 29 (můžete použít i vchod do divadla z ulice Bratislavská 32).

28. 11. Návštěva Augustiniánského opatství (Sraz v 9:45 hodin na Mendlově náměstí před vchodem do Baziliky Nanebevzetí Panny Marie)

POZOR! JE NUTNÁ REGISTRACE! Buď na můj email (subrova@kjm.cz), nebo v registracích na Kobližné 4 do 21. 11. (nebo do naplnění počtu). Kapacita je 35 osob. Cena bude ještě upřesněna (zatím vyjednáno cca poloviční vstupné 40,- Kč).

30. 11. SOBOTNÍ podzimní tančírna se Swing Wings (v 10:15, Velký sál v 5. NP Ústřední knihovny na Kobližné 4)

Taneční škola Swing Wings se zaměřuje se na swingové tance, které vznikaly v 20. až 40. letech minulého století. Pořádá kurzy, tančírny a večírky věnované tancům, jako jsou Lindy Hop, Charleston, Balboa, Shag a Solo neboli Autentický Jazz. Na sobotní tančírně jsou vítáni i Vaši rodinní příslušnici a známí. Těšíme se na shledanou.      

Vytisknout stránku Vytisknout stránku