Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Září 2020

10. září – Velké a malé dějiny. Co se stalo s Löw-Beery? – Daniel Černohorský (v 10:00, vila Löw-Beer v Černých polích na Drobného 297)

Přednáška Daniela Černohorského se bude konat přímo v secesní vile Löw-Beer v Černých polích na Drobného 297. Součástí přednášky je i prohlídka vily. Prosím, počítejte se vstupným 80,- Kč. Počet je omezen, proto je nutná přihláška předem, pokud bude zájemců více, budeme rozděleni do dvou skupin (jedna v 10.00 a druhá v 11.00 hodin). Termín přihlášek prodloužen do 8. září 2020 do 14.00 hodin. 

AKCE ZRUŠENA.

14. září – Jak předcházet nejrůznějším nemocem, které souvisí s pohybovým aparátem  - MUDr. Tomáš Tomáš Ph.D. (v 17:00, Velký sál v 5. NP Ústřední knihovny na Kobližné 4)

Přednáška MUDr. Tomáše Tomáše Ph.D., přednosty kliniky 1. ortopedické kliniky ve Fakultní nemocnici u sv. Anny a špičkového ortopeda a specialisty na nádorová onemocnění pohybového aparátu, ve spolupráci se spolkem Mezigenerace.

22. září – Křest knihy Vocelovej – Pavel Vančata (v 17:00, Velký sál v 5. NP Ústřední knihovny na Kobližné 4)

Jednou něco především pro muže - křest knihy Vocelovej - osudy velitele 311. perutě RAF Josefa Ocelky DFC – s autorem Pavlem Vančatou. Kniha vychází u příležitosti 75. výročí příletu československých stíhacích perutí z Velké Británie.

24. září – Divadlo jednoho herce Eliška Přemyslovna v podání Stanislavy Hoškové z Dobříše (v 14:00, Velký sál v 5. NP Ústřední knihovny na Kobližné 4)

Divadlo jednoho herce Eliška Přemyslovna v podání Stanislavy Hoškové z Dobříše pojednává o životě naší české přemyslovské královny. Prožijete s ní dětství na dvoře jejího otce krále Václava II. přes nástup na trůn i spoluvladaření s jejím manželem Janem Lucemburským až po její úmrtí ve Vyšehradském proboštství.

1. října ke Dni seniorů připravujeme program Jak být krásnou ve zralém věku a pohodové setkání s hudbou a tancem s taneční školou Swing Wings.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku