Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Duben 2019

4. 4. 2019 od 10:15 / Peru - magické Andy / Velký sál v 5. NP, ÚK Kobližná 4

Cestovatel Roman Janusz pro Vás připravil přednášku Peru - magické Andy. O dobrodružném putování překrásnou zemí pod Jižním křížem napříč nejvyššími peruánskými pohořími. Dech beroucí scenérie jednoho z nejkrásnějších treků světa v Cordillera Huayhuash - rozeklané vrcholy, ledové pyramidy, tyrkysová jezera. Majestát Bílých Kordiller - fascinující království sněhu a ledu pod proslulým Huascaránem, zdolání vrcholu Nevado Pisco 5752 m. Velkolepé incké památky a koloniální pupek světa Cusco. Barvami a úsměvem hýřící Peruánci. El Perú grandioso y gracioso!

11. 4. 2019 v 10.15 / Jak chutná Polsko / Hudební klubovna ve 3. NP nebo v 18.00 hodin Velký sál v 5. NP, ÚK Kobližná 4

Komponovaný program Jak chutná Polsko – vedoucí centra kultury v Gnieznie Dariusz Pilak – představí jedno z nejstarších polských měst. První historické hlavní město Polska, Sídlo arcibiskupů hnězdenské diecéze, nejstarší církevní metropoli Polska.
Program v rámci Dnů polské kultury v Brně. – Další programy naleznete na našich webových stránkách nebo http://www.dpk-brno.cz/

18. 4. 2019 od 10.15 / Jak bezpečně nakupovat na internetu / Velký sál v 5. NP, ÚK Kobližná 4

Středisko EUROPE DIRECT a Evropské spotřebitelské centrum při ČOI Vám nabízí přednášku Mgr. Ondřeje Tichoty Jak bezpečně nakupovat na internetu. Nakupujete nebo chcete nakupovat přes internet a ptáte se, na co si dát pozor a jak se vyhnout podvodu? Pak je tato přednáška právě pro vás. Evropské spotřebitelské centrum poradí, jaká jsou vaše práva na jednotném trhu Evropské unie, na co si dát pozor či jak uplatnit reklamaci nebo podat stížnost na neférového podnikatele. Je opravdu dobré platit na dobírku, nebo je lepší platba kartou? Přijďte si poslechnout příklady z praxe a zeptat se, na co chcete. ESC bezplatně pomáhá řešit spory s podnikateli z jiných zemí Evropské unie, Norska a Islandu a je financováno Evropskou komisí a zúčastněnými státy.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku