Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Aktuality

Letní otevírací doba knihovny

Milí čtenáři, věnujte prosím pozornost letní otevírací době našich provozů. Tato půjčovní doba bude platná od 29. 6. do 31. 8. 2019. Přejeme Vám příjemně strávené letní dny.


 Uzavření centrálního skladu 

Vážení čtenáři, ve dnech 19. - 28. 6. 2019 bude z technických důvodů uzavřen centrální sklad knih. Vyřízené budou pouze objednávky zaslané do 17. 6. 2019. Objednávky po tomto datu budou vyřízeny až v měsíci červenci. Děkujeme za pochopení.


Čtenářská burza nápadů 2019 v Brně

Dne 14. října 2019 se v KJM uskuteční Čtenářská burza nápadů 2019 . Těšit se můžete na čtenářské lekce a tipy k současným knihám pro děti a mládež a na sdílení zkušeností. Akce je vhodná pro pedagogy, knihovníky i rodiče, účast je zdarma.


Knihovna Jiřího Mahena součástí e-shopu Brno iD

Knihovna jako ověřovací místo Brno i

Od 31. 5. 2019 bude možnost nechat si ověřit nové nebo  změněné osobní údaje účtu Brno iD na 13 vybraných provozech Knihovny Jiřího Mahena v Brně  a tím získat nebo aktualizovat svůj status.


ModuKnihovna v Brno i

Od 1. 6. 2019 bude veřejně spuštěn modul Knihovna , tedy propojení e-shopu Brno iD s novým knihovním systémem Knihovny Jiřího Mahena v Brně. Modul čtenářům umožní napojit si své existující čtenářské konto v knihovně na ověřený účet v e-shopu. Následně v modulu Knihovna vidět stav svého čtenářského konta a možnost doplnit si peníze na finanční konto v knihovně, zaplatit prodloužení čtenářské registrace nebo uhradit případné poplatky a upomínky – online.


 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku