Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Aktuality

Čtenářský diář 2020 v prodeji

Unikátní Čtenářský diář na rok 2020 si za 170 Kč můžete zakoupit v našem e-shopu  (je nutná platba předem na účet) nebo osobně v Zákaznickém centru Ústřední knihovny (Kobližná 4).


Kejklíř z Lublinu

Ve čtvrtek 23. ledna se v Mahenově památníku od 17:00 uskuteční scénické čtení z románu Kejklíř z Lublinu I. B. Singera a zazní i básně Marca Chagalla. Budeme se na Vás těšit!


Spisovatelé do knihoven – Aleš Palán

Srdečně Vás zveme na autorské čtení spisovatele, novináře a publicisty Aleše Palána, které se uskuteční v úterý 28. ledna od 17:30. Akce se koná v rámci projektu Spisovatelé do knihoven .


Nová funkce v katalogu IPAC

Vážení čtenáři a uživatelé katalogu IPAC, zprovoznili jsme pro vás funkci na vyhledávání knižních novinek. Naleznete ji na úvodní straně katalogu pod názvem "Knižní novinky za:". Zde můžete vyhledávat novinky, již dostupné ve fondu KJM, za nastavené časové období. Pro vyhledávání knižních novinek na jiném provoze je třeba nastavit požadovaný provoz - Vyber katalog. 

Dotazy a náměty k této funkci můžete zasílat na níže uvedené emaily. 


Dotazy a podněty ke knihovnímu systému ARL

Dotazy, připomínky a podněty k novému knihovnímu systému a katalogu nám můžete psát na e-maily aktualizace1@kjm.cz a aktualizace2@kjm.cz.


 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku