Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

2013

(Ne)bezpečný Internet

Seminář se konal 30. 10. 2013 v Knihovně Jiřího Mahena v Brně na Kobližné 4 za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

Chceme dětem číst V. Prstem po mapě... a ještě dál

Ve dnech 28.- 29. 5. 2013 se v Knihovně Jiřího Mahena v Brně (5.NP) konal seminář pro knihovníky a pedagogy "Chceme dětem číst V." Seminář realizovalo Centrum dětského čtenářství při KJM v Brně za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

Malí a ještě menší aneb Programy pro předškolní děti v knihovnách

Zajímjavá směs teoretických i praktických příspěvků na téma psychologie, pedagogika, literatura a praxe s danou věkovou skupinou.

OKNA: O KNihovnickych aktivitach

Druhý ročník zajímavých vzdělávacích programů pro žáky, který se konal v Knihovně Jiřího Mahena v Brně ve spolupráci se ZŠ a MŠ Brno, Husova 17 a nakladatelstvím Portál ve dnech 16. – 17. 4. 2013, tentokrát na téma Už zase skáču přes kaluže aneb Každý krok, kterým překonáme vzdálenost, nebo překážku, která se nachází před námi, nám otevře dveře nového poznání -  ukázky zajímavých programů pro žáky druhého stupně, setkáte se s přáteli aj.

2012

CHCEME DĚTEM ČÍST 4: 24. - 25. 4. 2012

Seminář byl věnovaný německy psané literatuře pro děti a  mládež. Díky Zuzaně Mišterové, účastnici semináře, si můžete přečíšt, co všechno zajímavého se dělo.

VEČERNÍČKY 6. 3. 2012

První seminář roku 2012 byl zaměřen na Večerníčky. Mohli jsme slyšet zajímavé příklady práce s tímto fenoménem české filmové kultury, ale i řadu zajímavostí z Večerníčkové tvorby i z jeho sourozence Hajaji.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku