Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Dotazníkový průzkum 2021

Dotazník - web

V měsících září a říjen oslovujeme čtenáře e-mailem, ústně nebo písemně s prosbou o vyplnění online dotazníku , který se týká služeb naší knihovny. Zlepšování služeb je naší prioritou a k tomu potřebujeme znát Vaše aktuální potřeby a názory. Zúčastněte se prosím průzkumu, velmi nám tím pomůžete. Dotazník je anonymní a trvá maximálně 10-15 minut. Dotazníkový průzkum pro čtenáře bude přístupný do konce října 2021.

Anketa - web

V rámci měsíce října bude probíhat dotazníkový průzkum formou ankety  pro ty, kteří nyní nejsou v naší knihovně registrováni, nebo ji nikdy nenavštívili či ji navštěvovali dříve. Vaše odpovědi, aktuální potřeby a názory, jsou pro nás cenné, neboť naším cílem a prioritou je neustálé zlepšování služeb pro všechny naše minulé, stávající i potencionální zákazníky (čtenáře).  Anketa je anonymní a její vyplnění by nemělo zabrat více než 10 minut.

Děkujeme všem za spolupráci a Vaši ochotu, které si velmi ceníme
Ing. Libuše Nivnická, ředitelka
Knihovna Jiřího Mahena v Brně, příspěvková organizace

Máte-li konkrétní připomínku, na kterou Vám můžeme odpovědět, směřujte svůj dotaz na e-mail: dotaznik@kjm.cz , předmět zprávy „Dotazník KJM 2021“. 
Děkujeme za Vaše podněty a připomínky, reagovat budeme po skončení dotazníkového průzkumu.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku