Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Půjčování e-knih

eReading.cz

beletrie

https://lh6.ggpht.com/1pZuSlnMeDnCr2eTnaUDlTaan-pD_ESViRwVWhrk9ZquTsPVr_a6RAY3-zbUZB6YcVg=w300V rámci spolupráce s eReading.cz si můžete přes katalog Carmen stáhnout do mobilního zařízení či čtečky od eReading.cz knihy současné produkce a bestsellery jako Bábovky, Stoletý stařík aj. Na výběr je k dispozici cca 6 000 titulů . Půjčování e-knih je pro registrované čtenáře knihovny bezplatné a využívat ho mohou všichni čtenáři registrovaní v automatizované síti KJM. Výpůjční lhůta je 31 dnů.

Flexibooks

naučná

Cover artV rámci spolupráce s Flexibooks si můžete přes katalog Carmen stáhnout do svého mobilního zařízení, notebooku nebo PC knižní tituly z oblasti naučné či populárně naučné literatury. Na výběr je k dispozici přes 3 500 titulů . Půjčování e-knih je pro registrované čtenáře knihovny bezplatné a využívat ho mohou všichni čtenáři registrovaní v automatizované síti KJM. Výpůjční lhůta je 31 dnů.


Digitalizovaný Jiří Mahen

Čtěte díla zakladatele knihovny Jiřího Mahena on-line. Prostřednictvím výpisu titulů v katalogu IPAC  (cca 40 knih) se dostanete do plných textů knih zpřístupněných v Digitální knihovně systému Kramerius.


Půjčování čteček e-knih

Registrovaní čtenáři starší 15 let s registrací min. 6 měsíců mohou  využít nabídku půjčování čteček e-knih. K dispozici je 12 čteček obahujících cca 400 volně dostupných knih v českém, anglickém, německém a francouzském jazyce. Čtečky se půjčují na 35 dnů na základě smlouvy o výpůjčce a složení kauce v hodnotě 1 000 Kč v Hudební knihovně a na vybraných pobočkách společně se seznamem nahraných knih.


 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku