Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

ESCAPE GAME
Stezka mezi řádky

Vítejte, hráči!

V knihovně se ztrácejí čtenáři. Ty a Tvůj doprovod jste vybráni jako volavky. Vydejte se po tajemné stezce a odhalte totožnost zrádce, který je za zmizení zodpovědný. Je potřeba být maximálně obezřetný a nevzbudit pozornost. Vrhněte se do řešení jako draci, nenechte si napovídat žádné pohádky a odhalte pravdu. V téhle tajemné hře riskujete víc než vlastní život. Snad také nezmizíte…  

Jak se pobavit v knihovně a zároveň odhalit, jak funguje? Odpovědí je netradiční escape game - Stezka mezi řádky! Úniková hra s příběhem vyžaduje důvtip, a jak už název napovídá, řádků je tu dost.

Na hru si vyhraďte +-2 hodiny. Budete k ní potřebovat minimálně jeden mobilní telefon s připojením k internetu a Messengeru, alespoň jedny sluchátka, tužku a papír.

Stezka je vhodná pro hráče starší 12 let, minimum hráčů ve skupině jsou 2, maximum 5.

Je potřeba si rezervovat termín na e-mailu mladez@kjm.cz. Do e-mailu nám napiš své jméno, rok narození, telefonní číslo, datum a čas, kdy chceš hrát, a my už se Ti ozveme.

Stačí, když napíše jeden hráč za celou skupinu.

Poté, co je domluven termín, se dostavte +- 10 minut před avizovaným začátkem hry do Zákaznického centra KJM v Brně, kde se přihlásíte a zaplatíte. Hra je zpoplatněna 100,- Kč za hráče.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku