Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Seznam časopisů

Full Moon

Původní multižánrový hudební magazín. Vychází pravidelně od roku 2010 a reflektuje hudební scénu u nás i v zahraničí s přesahy do filmu, komiksu, literatury. Každý měsíc odráží kulturní dění, nabízí kvalitní a originální zpracování, obsah a nadčasový design. Spolupracuje s výjimečnými lidmi napříč kulturním spektrem.

Harmonie

Harmonie je měsíčník určený pro zájemce o vážnou hudbu. Naleznete v něm recenze nových desek od českých i zahraničních vydavatelů, rozhovory s předními interprety vážné hudby i hodnocení koncertů. Časopis Harmonie je také partnerem orchestrů, festivalů, sborů a divadel.

Hudební rozhledy

Patří mezi nejstarší vydávaná periodika současnosti. Vychází měsíčně. Prostřednictvím předních českých muzikologů a publicistů informuje co nejširší okruh čtenářů o nejvýznamnějších hudebních událostech z oblasti klasiky pořádaných v České republice. Jeho nedílnou součástí je oddíl recenzí veškerých českých, moravských operních premiér či hodnocení CD novinek.            

Muzikus

Přináší aktuality a novinky ze světa hudebních nástrojů, přehledy výrobků na trhu, testy nástrojů, workshopy. Nabízí rovněž rozhovory s hudebníky, reportáže ze zákulisí koncertů. Nedílnou součástí je i on-line hudební adresář kontaktů na kapely, hudebníky, nahrávací studia, hudební kluby ad.

Opus musicum

Nabízí původní muzikologické studie, věnuje se významným fenoménům a osobnostem hudební kultury. Rovněž mapuje dění v oblasti hudebního divadla, koncertního a festivalového dění. Je distribuován i do zahraničí.

Rock & All

Časopis Rock´n´alll  přináší zajímavé články a novinky ze světa rockové hudby, jazzu a popu. Každé číslo časopisu doplňuje také exkluzivní playlist, který jeho stránky „rozehraje“.

Rock & pop

Časopis věnující se populární hudbě ve všech jejích podobách a životnímu stylu s hudbou souvisejícím. Přináší hudební dění napříč žánry a generacemi. Aktuální informace, recenze, rozhovory, reportáže ze světa hudby.  Svým záběrem i zaměřením je v ČR i SR zcela ojedinělý.

Spark   

Původní český hudební magazín zabývající se metalem, rockem a punkem. Přináší rozhovory s domácími i zahraničními kapelami a interprety, recenzuje nově vydaná alba, komentuje aktuální dění, nabízí recenze nově vydaných CD.

Stereo a video

Technický a spotřebitelský měsíčník přinášející rady v oblasti nákupu spotřební elektroniky. Je rovněž pomocníkem při orientaci ve vyvíjející se oblasti audio-video technologií. Nedílnou součástí je nejúplnější přehled produktů na českém trhu a též hudební a filmové recenze a DVD.

Svět a divadlo

Časopis Svět a divadlo je dvouměsíčník. Je to časopis o světě divadla a divadle světa. Kromě textů o divadle, inscenacích, osobnostech, festivalech publikuje v prvním českém vydání původní i přeložená dramatická díla. Zabývá se i tématy estetického, politického či filozofického rázu.

UNI

Časopis UNI je kulturní magazín přinášející novinky ze světa literatury, výtvarného umění, divadla, filmu i ekologie. UNI se snaží nabídnout svým čtenářům náročnější nekomerčně zaměřený časopis s vysokou kvalitou jednotlivých příspěvků.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku