Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Aktuálně

1. a 15. 4. / 16:00 Manga a anime klub - Anime! Manga! Jsou pro tebe tyhle cizí slova stará známá? Chceš potkat další nadšence a otaku? Pak za námi doraz do knihovny. Každé první a třetí pondělí v měsíci tě čeká pravidelné neformální setkávání s promítáním. Přijď si popovídat o tom, co tě baví a představit ostatním svá oblíbená díla z asijské produkce. Pod patronátem Animefestu!

Prostor, kde se můžeš bavit

Proč TEEN? Protože Teenager! Tento prostor je určen výhradně teenagerům (čti [ˈtiːnˌeɪdʒə], mysli žáky/studenty 13+). Název jsme si tedy zapůjčili z angličtiny. A proč ne český název v české knihovně? Protože TEEN zní prostě cool! A my jsme cool! A pokud si myslíš, že ne, tak se o tom přijď přesvědčit! Rádi tě uvidíme nejen na našich pravidelných měsíčních programech.

Najdeš nás v Ústřední knihovně (Kobližná 4) ve 3. NP, otevřeno je ve všední dny od 14.00 do 20.00 hod. a jsme i na Facebooku .

Jsme tu pro TEBE


Nabízíme ti příjemné zázemí se spoustou knih, komiksů a časopisů, nejrůznější deskovky, připojení k Wi-Fi, relaxační zónu a pohodlné sedací vaky, kde si můžeš najít kamarády, pracovat na školních projektech, ale třeba si „jen“ odpočinout s hrníčkem kávy v ruce nebo si na notebooku pustit film...


Program 2019


Tipy ke čtení


Fotogalerie

Realizováno ve spolupráci s Nejen co čteme .

Datum konání: 1.8.2018 
Vytisknout stránku Vytisknout stránku