Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Aktuálně

4. a 18. 11. / 16:00 Anime! Manga! - Jsi fanda Anime a mangy, ale všichni tví kámoši už jsou z věčného omílání, co se stalo v minulé epizodě, unavení? Zkus to probrat s námi! Manga anime klub je setkání nejen otaku. Nečekej žádné formálnosti, budeme si povídat, doporučovat, vychvalovat a nakonec i něco zkoukneme. A na tvoje postřehy, fan-komiksy i cosplay jsme sakra zvědaví!

Prostor, kde se můžeš bavit

Proč TEEN? Protože Teenager! Tento prostor je určen výhradně teenagerům (čti [ˈtiːnˌeɪdʒə], mysli žáky/studenty 13+). Název jsme si tedy zapůjčili z angličtiny. A proč ne český název v české knihovně? Protože TEEN zní prostě cool! A my jsme cool! A pokud si myslíš, že ne, tak se o tom přijď přesvědčit! Rádi tě uvidíme nejen na našich pravidelných měsíčních programech.

Najdeš nás v Ústřední knihovně (Kobližná 4) ve 3. NP, otevřeno je ve všední dny od 14.00 do 20.00 hod. a jsme i na Facebooku .

Jsme tu pro TEBE


Nabízíme ti příjemné zázemí se spoustou knih, komiksů a časopisů, nejrůznější deskovky, připojení k Wi-Fi, relaxační zónu a pohodlné sedací vaky, kde si můžeš najít kamarády, pracovat na školních projektech, ale třeba si „jen“ odpočinout s hrníčkem kávy v ruce nebo si na notebooku pustit film...


Program 2019


Tipy ke čtení


Fotogalerie

Realizováno ve spolupráci s Nejen co čteme .

Datum konání: 1.8.2018 
Vytisknout stránku Vytisknout stránku