Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Nabídka pořadů pro školy

Hudební knihovna nabízí školám hudební programy, ale také pořady, v nichž se s hudbou prolínají jiné umělecké oblasti. Zajímavé může být propojení složky hudební s literární, filmovou či s výtvarným uměním. Pro nejmenší jsou připraveny pořady plné hudby, her a fantazie. Pro starší jsou to programy, které se zaměřují nejen na oblast vážné hudby, ale také na hudbu lidovou a populární. Školení lektoři pro vás také připravili besedy s muzikoterapeutickou tematikou a artefiletické dílny.

Kontakt: tel.: 542 532 170, 542 532 171, e-mail: hudebni@kjm.cz


Semináře pro odbornou veřejnost

Rytmus, hlas a tep v expresivních terapiích

Jednodenní inspirativní seminář pro pedagogy, speciální pedagogy, knihovníky a další zaměstnance kulturních institucí. Seminář je zaměřen na využití vybraných technik z oblasti muzikoterapie. Společnými tématy jsou hlas a rytmus a jejich využití při práci s dětskými kolektivy.
(více o expresivních terapiích v KJM )
Seminář je finančně podpořen Ministerstvem kultury z projektu Kreativní učení, Okruh 4 (Učit tvořením: Zvyšování kompetencí v oblasti kreativního učení pro pracovníky knihoven a kulturních institucí.).

Seminář pro hudební knihovníky

Vzdělávací semináře pro hudební knihovníky pořádá SKIP - Region Velká Morava, KJM v Brně a ČNS IAML za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.


Fotogalerie

Datum konání: 22.5.2018 
Vytisknout stránku Vytisknout stránku