Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Autor: Alžběta Škytová

Klíčová slova

audioknihy – zvukové dokumenty

O projektu

Naposlech.cz je nový webový magazín o audioknihách a dění kolem nich. Přináší informace o chystaných, nových i starších titulech, jejich recenze, rozhovory s tvůrci, tematické články a další rubriky. Jeho součástí je postupně doplňovaný katalog soustřeďující informace o audioknižních titulech a jejich tvůrcích s možností pokročilého vyhledávání . To je možné v sekcích recenze, témata, rozhovory, audioknihy, vydavatelé, autoři a interpreti. Celý katalog se postupně snaží obsáhnout celou produkci, která u nás vznikla.

Nový audioknižní průvodce vznikl spojením projektu Audioknihy.net a publicistické části projektu audiokniharoku.cz . Pokračuje tak v jejich snahách o osvětu a popularizaci mluveného slova. Naposlech.cz spolupracuje s jednotlivými vydavateli i s Asociací vydavatelů audioknih, jež největší z nich sdružuje.

Původní obsah naposlech.cz je složen z autorů s dlouholetým přehledem v žánru mluveného slova. V recenzích se zaměřují na provedení audioknih a hodnotí především interpretační výkon, provedení, režim střih i hudbu. Do budoucna chce projekt pořádat poslechová setkání, propagační a osvětové akce, představující konkrétní audioknihy a popularizační články.

Pokud máte zájem o novinky ze světa audioknih, můžete odebírat zpravodaj nebo začít naposlech.cz sledovat na sociálních sítích:

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku