Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Přihlásit se k odběru newsletteru

Máte-li zájem získávat elektronický newsletter s novinkami, pozvánkami na akce apod., zaškrtněte ve formuláři níže políčko Aktuální informace z KJM, vložte váš e-mail a potvrďte přihlášení k odběru. V případě, že vás zajímá podrobnější nabídka jednotlivých oddělení knihovny, zvolte i další z níže uvedených newsletterů.

Možnost odhlášení

Pokud naopak newsletter již získávat nechcete, taktéž napište váš email a zaškrtněte druh novinek, které si nepřejete odebírat, příp. napište svůj požadavek na email redaktor@kjm.cz. Poté budete z naší databáze vyřazeni. Více viz Informace o zpracování osobních údajů v KJM dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR).

Druhy newsletteru

  • Aktuality ze světa Hudební knihovny, novinky, pozvánky na pořady, tipy k poslechu aj., získáte volbou políčka Hudební newsletter.
  • Zprávy s aktuálním dění pro děti a mládež získáte, zaškrtnete-li políčko Novinky z Knihovny pro děti a mládež.
  • Informace především pro pedagogy, tzn. akce Knihovny pro děti a mládež, informace o zajímavých knižních novinkách, pozvánky na vzdělávací semináře a informace o zajímavých soutěžích v knihovnickém světě získáte po zaškrtnutí políčka Centrum dětského čtenářství.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku