Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Aktuální program

Aktuální program 2022

KVĚTEN, ČERVEN

25. 5., 22. 6. / 16:00 Zelený klub Nelíbí se ti, jak se vyvíjí situace ve světě a co se děje s naší planetou? Chtěl by ses nějak, jakkoliv, zapojit a pomoci planetě, jiným lidem nebo i sobě? Zelený klub je setkání aktivistických nadšenců, jež je směřováno k tématům udržitelnosti, životního prostředí, slow fashion a celkového dobrovolnictví. Čeká na tebe nejen povídání a získávání informací o těchto tématech, ale společně nabídneme naši pomoc různým dobrovolnickým organizacím a budeme pomáhat tam, kde je potřeba. Mládež, 13+.
(Hudební klubovna, 3. NP)

11.5., 8. 6. / 16:00 doUČko   Nutně potřebuješ napsat referát nebo jinou práci do školy? Máš ale problémy se soustředěním, nemáš motivaci, nebo nevíš, jak postupovat? Tak přijď k nám na doučovací kroužek. Poskytneme ti příjemné prostředí, poradíme ti, jak by měl takový referát vypadat, kde hledat zdroje a jak správně citovat. Mládež, 13+.
(Hudební klubovna, 3. NP)

12. 5. a 26. 5., 9. 6. a 23. 6. / 16:00 Keep talking Nebaví tě biflování slovíček a gramatiky? Nevadí! Angličtina se přece dá učit i zábavně. U nás tě čekají improvizační hry, zajímavé diskuze, tvůrčí psaní a hlavně pohodová atmosféra. A pokud se děsíš, že anglicky vlastně vůbec neumíš, nevěš hlavu. Za špatně vyčasované sloveso, nebo občasný czenglish tu hlavy netrháme. Mládež, 13 +.
(Hudební klubovna, 3. NP)

9. 5. a 23. 5., 6. 6. a 20. 6. / 16:00 Manga anime klub Čteš mangu a nemáš si o ní s kým povídat? Chceš doporučit nové anime, nebo s někým nostalgicky zavzpomínat na některou z úvodních epizod? Zajímá tě japonská kultura a chtěl by sis vyzkoušet kaligrafii, nebo se naučit správně vázat kimono? Tak to jsi náš člověk! Mládež, 13+.
(Hudební klubovna, 3. NP)


Fotogalerie

Vytisknout stránku Vytisknout stránku