Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Husovice, Musilova 2a


Pobočky

Sever

Otevírací doba

zavřeno

 

Běžná otevírací doba

den

hodiny
Út 10:00-12:00
13:00-18:00
Čt 10:00-12:00
  13:00-18:00

Zobrazit na mapě › Fotogalerie ›

Husovice, Musilova 2a

 
Vedoucí:Mgr. Jan Ševčík
Telefon773 777 315
E-mail:husovice@kjm.cz

Aktuálně

Od úterý 20. 10. je z důvodu nemoci pobočka dočasně uzavřena. Termíny všech výpůjček a rezervací budou posunuty do doby otevření. Půjčené dokumenty můžete vrátit do návratového boxu před pobočkou. Děkujeme za pochopení.


O knihovně

Pobočka využívá výměnný fond s novinkovými tituly. Nákup výměnného fondu (lokace 80) je financován z dotace Jihomoravského kraje na výkon regionálních funkcí knihoven v Jihomoravském kraji. 

Kromě knih a časopisů knihovna nabízí výběr CD s mluveným slovem, pomůcky a hračky pro osoby se specifickými potřebami (Lekotéka), deskové hry, tematické kufříky (Doprava, Povolání a Středověk), pro zapomnětlivé čtenáře k zapůjčení dioptrické brýle a deštníky. Dále v knihovně naleznete koutek pro maminky s přebalovacím pultem. Knihovna nabídne různorodé akce komunitního typu pro čtenáře i veřejnost, besedy pro školy ( nabídka pořadů) ve vnitřních prostorách knihovny, ale i ve vnějším přilehlém prostoru. 

Pobočka vznikla za finančního přispění zřizovatele knihovny Statutárního města Brna (vybavení, provoz (2018) a nákup knihovního fondu). Rekonstrukci objektu realizovala městská část Brno-sever s přispěním města Brna.

Dopravní dostupnost: tramvaj č. 4, zastávka Husovice vozovna

 


Odebírané časopisy:7
Knihovní fond:3 365 sv. stálého fondu + 114 sv. výměnného fondu

Automatizace:ano
Kopírování:ne
Internet:ano, 1 PC pro veřejnost

Přistupnost
pro handicapované:
ano

Vytisknout stránku Vytisknout stránku