Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Staré Brno, Křížová 24 - "Na Křižovatce"


Pobočky

Střed

Otevírací doba

zavřeno

 

Běžná otevírací doba:

denhodiny
St 14:00-18:00

Zobrazit na mapě › Fotogalerie ›

Staré Brno, Křížová 24 - "Na Křižovatce"

 
Vedoucí:Tomáš Marek
Telefon704 421 303
E-mail:krizova@kjm.cz

Aktuálně

Z důvodu přechodu do 5. stupně PES a na základě Usnesení vlády se otevření provozů přesouvá do příznivějšího období - budeme vás informovat.


Rekonstrukce

Vážení  čtenáři a návštěvníci knihovny,

od čtvrtku 7. 11. 2019 bude uzavřena pro veřejnost pobočka KJM „Na Křižovatce“ , Křížová 24, Brno, z důvodu celkové rekonstrukce interiéru v rámci participativního projektu Města Brna „Dáme na vás“.

Čtenáři mají možnost vracet knihy v Ústřední knihovně na Kobližné 4 nebo jiných pobočkách. Při návratu zapůjčených knih bude poskytnuta registrovaným čtenářům přeregistrace zdarma za předpokladu, že čtenář bude mít s sebou průkaz, kde je vyznačena platnost registrace, bude mít vráceny všechny výpůjčky a nesmí mít nevyrovnané závazky vůči KJM. Při splnění těchto podmínek čtenář bude mít možnost půjčovat si knihy na Kobližné po celou dobu rekonstrukce pobočky „Na Křižovatce“.

Omlouváme se za komplikace a těšíme se s vámi na shledanou.


O knihovně

Provoz pobočky je realizován ve spolupráci s Kabinetem informačních studií a knihovnictví (KISK) Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Patří k menším pobočkám a slouží jako výukové pracoviště pro studenty KISK. K její obnově došlo v r. 2012 s finančním přispěním MČ Brno-střed. Čtenářům poskytuje veřejné knihovnické a informační služby. K informační činnosti využívá kromě klasických zdrojů také moderní informační technologie. Spolupracuje s místními ZŠ, pro které pořádá kulturně-vzdělávací akce.

http://www.kr-jihomoravsky.cz/Vyjma stálého fondu využívá i výměnný fond pro novinkové tituly.  Nákup výměnného fondu (lokace 80) je financován z dotace Jihomoravského kraje na výkon regionálních funkcí knihoven v Jihomoravském kraji.

Více o pobočce


Odebírané časopisy:
Knihovní fond:11 966 sv. stálého fondu + 902 sv. výměnného fondu

Automatizace:ne
Kopírování:A4
Internet:ano, 3 PC pro veřejnost

Přistupnost
pro handicapované:
ano

Vytisknout stránku Vytisknout stránku