Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Staré Brno, Křížová 24 - "Na Křižovatce"


Pobočky

Střed

Otevírací doba

 

Po 14:00-18:00
St 14:00-18:00

Zobrazit na mapě › Fotogalerie ›

Staré Brno, Křížová 24 - "Na Křižovatce"

 
Vedoucí:Tomáš Marek
Telefon775 130 731
E-mail:krizova@kjm.cz

O knihovně

Provoz pobočky je realizován ve spolupráci s Kabinetem informačních studií a knihovnictví (KISK) Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Patří k menším pobočkám a slouží jako výukové pracoviště pro studenty KISK. K její obnově došlo v r. 2012 s finančním přispěním MČ Brno-střed. Čtenářům poskytuje veřejné knihovnické a informační služby. K informační činnosti využívá kromě klasických zdrojů také moderní informační technologie. Spolupracuje s místními ZŠ, pro které pořádá kulturně-vzdělávací akce.

http://www.kr-jihomoravsky.cz/Vyjma stálého fondu využívá i výměnný fond pro novinkové tituly.  Nákup výměnného fondu (lokace 80) je financován z dotace Jihomoravského kraje na výkon regionálních funkcí knihoven v Jihomoravském kraji.

Více o pobočce

Upozornění 
Vzhledem k tomu, že KJM v současné době přechází na nové webové stránky, nemusí být některé informace o počtu jednotek v knihovním fondu či funkčnost souvisejících odkazů až do finalizace nových webových stránek aktuální. Pro přesné informace prosím kontaktujte knihovnici/knihovníka na dané pobočce.


Odebírané časopisy:
Knihovní fond:10099 sv. stálého fondu + 1000 sv. výměnného fondu

Automatizace:ne (samostatný KS Koha)
Kopírování:A4
Internet:ano, 3 PC pro veřejnost

Přistupnost
pro handicapované:
ano

Vytisknout stránku Vytisknout stránku