Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Půjčování audioknih

Seznamy – Ústřední knihovna

Audioknihy jsou k dispozici i na pobočkách KJM.

Seznamy – Mahenův památník a pobočky


Půjčování DVD

Seznamy – Ústřední knihovna

 

Pozn.: Absenčně (tedy domů) lze půjčovat  kromě knih z volného výběru, hudebnin ze skladu a časopisů (mimo nejnovější číslo) i CD (mimo novinky po dobu 9 měsíců), audiokazety a DVD s filmy. Prezenčně (pouze v knihovně) lze půjčovat gramodesky, CD (novinky v 9 měsíční ochranné lhůtě), poslední čísla časopisů, videokazety, DVD a tituly z příruční knihovny.


Půjčování hraček a pomůcek

Hračky a didaktické pomůcky půjčujeme dětem se specifickými potřebami i široké veřejnosti. V Hudební knihovně si lze vybírat z nabídky muzikoterapeutických nástrojů a tyflopomůcek. Vybrané tyflopomůcky jsou dostupné i v Knihovně pro nevidomé a slabozraké a hudební nástroje na pobočce v Králově Poli.

Seznamy – Ústřední knihovna

  


Jestliže jste ve fondu Hudební knihovny nenalezli váš žádaný dokument, napište nám. Vyplňte především povinné pole s názvem dokumentu a bezpečnostní heslo. Pokud znáte i jméno autora či interpreta a vydavatelství, oceníme i tyto informace. Do políčka Poznámky můžete blíže specifikovat váš tip. Váž názor zohledníme při výběru nových dokumentů. Děkujeme.

Captcha

Vytisknout stránku Vytisknout stránku