Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

S knížkou do života (Bookstart) – duben

S knížkou do života (Bookstart) – duben

 

S KNÍŽKOU DO ŽIVOTA / BOOKSTART

V roce 2018 se Knihovna Jiřího Mahena v Brně zapojila do mezinárodního projektu S knížkou do života / Bookstart,
Bookstartkterý se zaměřuje na rozvoj čtenářství již u nejmenších dětí. Knihovna také v letošním roce chystá několik besed a workshopů, které se zaměří na rozvoj představivosti a verbálních schopností nejmenších dětí.

TÉMA: MUZIKOTERAPIE MEZI KNIHAMI

Druhé setkání roku 2019, v rámci projektu S knížkou do života / Bookstart bude věnováno lekci muzikoterapie. Přijďte se svými dětmi chvíli relaxovat, užít si rytmu, vibrací a hry na hudební nástroje z přírodních materiálů a s přirozeným laděním. Zásadní je hudební prožitek, který není závislý na hudební zkušenosti či dovednosti. Chybět nebude ani doporučení dětských zpěvníků a knih s říkadly a básničkami. Rodinám s novorozenými dětmi, které se do projektu zapojí nově, bude věnován set dárků zahrnující složku s desaterem cesty ke čtení, metodickou příručku pro rodiče, dětské leporelo s ilustracemi Markéty Vydrové, brožurku s tipy na dětskou literaturu a další drobné dárečky.

KDY: 29. 4. a 30. 4. 2019

ČAS: vždy od 10:00 – 11:00

KDE: Malý sál, 5. NP

https://www.kjm.cz/data/tmp/gal2371/big/DSC03793.jpg

PŘIHLÁŠENÍ

Na akci je nutné zaregistrovat se předem. Hlaste se prosím na emailovou adresu nejpozději dva dny před plánovanými akcemi: bookstart@kjm.cz

Datum

29.4.2019 10:00

Konec

30.4.2019 11:00

Místo konání

ÚK Kobližná 4
Kobližná 4
601 50 Brno


Vytisknout stránku Vytisknout stránku