Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Celostní muzikoterapie pro všechny

Celostní muzikoterapie pro všechny

 

Povídání PaedDr. Lubomíra Holzera, předního českého muzikoterapeuta, speciálního pedagoga i umělce, o možnostech využití metody Celostní muzikoterapie v životě každého z nás.

Anotace

Dnešní člověk často hledá sebeozdravné postupy a metody pro obnovu a udržení zdraví a životních sil. Lidé často sahají do exotických a cizokrajných oblastí v touze najít něco skutečně účinného. Zhusta ale nevidí to, co mají na dosah a většinou přímo před očima. Žádná z hledaných metod není ovšem jednoduchá. Jednou z možností, kterou máte na dosah je muzikoterapie. Knihovna Jiřího Mahena pro vás připravila přednášku předního českého muzikoterapeuta PaedDr. Lubomíra Holzera. Metoda celostní muzikoterapie přináší jednoduché autoterapeutické techniky a postupy, které jsou velice účinné a použitelné opravdu pro všechny. Zmíněný muzikoterapeutický koncept vychází z přírodních a vesmírných zákonů. Vesmír ve své projevené i neprojevené (duchovní části) části je záměrný a smysluplný, určovaný vším prostupující Všekosmírnou Prasílou. Vesmír je věčný, nemá počátek ani konec. Přijďte si poslechnout a zažít na vlastní kůži co vše vám může CMLH (Celostní muzikoterapie Lubomíra Holzera) přinést.

Akce je realizována v rámci projektu Expresivní terapie a prožitkové aktivity v knihovně II, který je finančně podpořen Ministerstvem kultury ČR z programu Knihovna 21. století.

Kontaktní osoba: Soňa Štoudková, muzikoterapie@kjm.cz, tel. 542 532 170

  • Vstup volný
Malý společenský sál / 5. NP
 
Brněnské dny pro zdraví * 23. 9. – 2. 10. 2016

Datum

29.9.2016 17:00

Místo konání


Vytisknout stránku Vytisknout stránku