Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Den s audioknihou

 

Poslední lednová středa je dnem, kdy budou z různých míst nejen po Brně znít audioknihy. Chcete se dozvědět více o audioknihách a jaké výhody přinášejí svým posluchačům? Odreagování při odpočinku, doplněk při kreativní činnosti, zabavení na cestě do práce a školy nebo jen tak... Nezapomeňte se koukat kolem sebe, dorazte do Knihovny Jiřího Mahena, cestujte tramvají, zúčastněte se večerní audioknižní akce s postavou Hercula Poirota a hlavně poslouchejte audioknihy!


Program

Audioknihy v knihovně / 10.00 – 18.00

Zaposlouchejte se do příběhů zaznamenaných na zvukových nosičích. V pohodlí hudební klubovny a na různých netradičních místech v knihovně můžete slyšet vybrané audioknihy z našeho fondu.

Audiotéka LIVE#3 představení audioknihy Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota v podání Ladislava Freje / 18.00

Agatha Christie letos oslaví jubileum a v příštím roce se k ní přidává její hlavní postava Hercule Poirot. Jaký je hlavní hrdina nejznámějších detektivek a jeho autorka, spisovatelka Agatha Christie? Jaké to je propůjčit svůj hlas detektivovi v nejlepší sbírce povídek královny zločinu Agathy Christie? Jak vznikala audiokniha Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota? To všechno se dozvíte přímo od interpreta audioknihy herce Ladislava Freje a zástupců Společnosti Agathy Christie .

Soutěž: Kolikáté narozeniny slaví letos Poirot?

Vyhrajte jednu z 20 audioknih Herkulovské úkoly.

Vyplněný lístek vhoďte do slosovacího boxu v centrální hale Ústřední knihovny. Losování výherců proběhne na akci AudiotekaLIVE#3 od 18.00 hod.


Datum

27.1.2016 10:00

Místo konání


Vytisknout stránku Vytisknout stránku