Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Poprvé do školy – Poprvé do knihovny: doprovodné akce

Poprvé do školy – Poprvé do knihovny: doprovodné akce

 

V rámci 16. ročníku projektu Poprvé do školy  Poprvé do knihovny na podporu dětského čtenářství pro děti prvních tříd a jejich rodiče

Rozpis pořadů

ÚSTŘEDNÍ KNIHOVNA

4. 10. Malování na obličej / 16.00 – 18.00
O
blíbená atrakce pro malé i velké
4. 10. Prohlídka Knihovny pro děti a mládež s pohádkovými bytostmi / 16.00 – 18.00
4. 10. Pohádka z bedny
/ 17.00
Divadelní představení pro děti na motivy knížky Ludvíka Aškenázyho (soukromé divadla Zdeňka Ševčíka)

POBOČKY

Bosonohy

4. 10. Pohádková scénka „Mach a Šebestová“ / 14.00 – 17.00

Černá Pole

12. 9. – 13. 9. Záložky se zvířátky
Výtvarná dílna pro děti i rodiče, kde si mohou vyrobit záložku do knihy
3. 9. – 4. 10. Hledej k písmenkům pohádkovou postavičku
Vědomostní kvíz pro začínající čtenáře

Černovice

1. – 31. 10. Oblíbení hrdinové z pohádek
Kvíz pro začínající čtenáře

Chrlice

1. – 31. 10. Oblíbení hrdinové z pohádek
Kvíz pro začínající čtenáře

Kohoutovice

1. 4. 10. Veselá zvířátka
Výtvarná dílna pro děti

Královo Pole

26. 9. Malováni na chodníku / 10.00 – 14.00

Lesná

4. 10. Vyrob si svůj erb / 14.00 – 17.00
Výtvarná dílna

Líšeň

1. – 4. 10. Znalostní kvíz, výtvarná dílna, obří puzzle

Medlánky

4. 10. Knížka pro medlánecké prvňáčky - výtvarná dílna pro děti a rodiče  / 14.00 – 17.00
Knižní víla čte dětem
/ 14.00 – 16.00

Slatina

1. 9. – 31. 10. Hádanka pro Martínka i Anku…
Hádanky pro prvňáčky
3. – 27. 9. Můj první rozvrh
Výtvarná dílna pro prvňáčky

Starý Lískovec

3. 9. – 4. 10. Hledej knižní hrdiny
Detektivní soutěž pro začínající čtenáře

Tuřany

3. 9. – 31. 10. Genetická metoda čtení
Výstava knih pro začínající čtenáře a jejich rodiče
2. – 4. 10. Můj rytířský erb
Výtvarná dílna pro malé rytíře
4. 10. Letem pohádkovým světem / 14.00 – 17.00
Zábavné úkoly pro prvňáčky

Žabovřesky

4. 10. Výtvarné tvoření a vědomostní úkoly / 14.00 – 17.00

Židenice

27. 9. Vyrábíme placky / 14.00

 

Datum

3.9.2018

Konec

31.10.2018

Místo konání

ÚK Kobližná 4
Kobližná 4
601 50 BrnoBosonohy, Ostopovická 29
Ostopovická 29
642 00 BrnoČernovice, Charbulova 38
Charbulova 38
618 00 BrnoČerná Pole, nám. SNP 33
nám. SNP 33
613 00 BrnoChrlice, Chrlické nám. 2
Chrlické náměstí 2
64300 BrnoKohoutovice, Libušina tř. 27
Libušina tř. 27
623 00 BrnoKrálovo Pole, Palackého 164
Palackého 164
602 00 BrnoLesná, Haškova 4
Haškova 4
638 00 BrnoLíšeň, Jírova 2
Jírova 2
628 00 BrnoSlatina, Jihomoravské nám. 1
Jihomoravské nám. 1
627 00 BrnoStarý Lískovec, Kurská 1
Kurská 1
625 00 BrnoTuřany, Tuřanské nám. 1
Tuřanské nám. 1
620 00 BrnoŽabovřesky, Mozolky 52
Mozolky 52
616 00 BrnoŽidenice, Stará osada 15
Stará osada 15
615 00 BrnoMedlánky, Kytnerova 1a
Kytnerova 1a
621 00 Brno


Vytisknout stránku Vytisknout stránku