Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Kleines Problem / zábavná mobilní geolokační hra + soutěž

Kleines Problem / zábavná mobilní geolokační hra + soutěž

 

Odhalte s námi skrytý příběh rodiny Kleinů

Říká vám něco firma bratří Kleinů, která se v 19. století výraznou měrou zasadila o stavební přeměnu Brna a jeho železniční napojení na Vídeň? Že ne? A co takhle alespoň Kleinův palác, v němž má knihovna IT vzdělávací pracoviště? Taky ne? Tak to pojďme společně změnit!
Naše Europe Direct Brno financované Zastoupením Evropské komise v ČR pro vás ve spolupráci se společností Tripeduca připravilo hravý výlet do historie, při kterém pomůžete Františku Kleinovi vyřešit jeho problém se zapojením mladé generace do svého podnikání.
Vše, co k tomu potřebujete, je mobilní aplikace pro chytrý telefon s operačním systémem iOS nebo Android, dvě hodinky volného času a chuť projít si brněnskou „Ringstrasse“.

A pozor! Když projdete zdárně celou trasu až k našemu zákaznickému centru, pořídíte si závěrečnou fotografii a tu nahrajete s hashtagem #EuropeDirectBrno na svůj FB nebo Instagram, zařadíme vás do slosování o balíček našich propagačních předmětů. Prvních 10 absolventů trasy, kteří se za námi osobně zastaví na našem kontaktním místě, od nás navíc dostane praktický batůžek s logem Evropského roku mládeže.

SOUTĚŽ

Pro všechny, kteří se rozhodnou absolvovat trasu ještě před koncem prázdnin, navíc vyhlašujeme soutěž! Jakmile se vám podaří zdárně projít všech devět zastavení, získáte možnost pořídit si fotografii se svým historickým průvodcem. Když pak tuto fotku nahrajete na svůj Facebook či Instagram, označíte nás (@EuropeDirectBrno) a připojíte hashtag #EuropeDirectBrno, nebo nám fotku alespoň pošlete na e-mail brno@europe-direct.cz, zařadíme vás do zářijového slosování o dárkový balíček.

Více informací na https://www.europedirect.cz/aktuality/detail/9828

Datum

1.7.2022

Konec

31.8.2022

Místo konání

ÚK Kobližná 4
Kobližná 4
601 50 Brno


Vytisknout stránku Vytisknout stránku