Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Příběh starého dubu – muzikoterapie s Evou Motyčkovou

Příběh starého dubu – muzikoterapie s Evou Motyčkovou

 

Krátký imaginativní příběh s jednoduchým dějem provázený muzikoterapeutickým zpěvem a hudbou

  • vhodné pro děti předškolního věku v doprovodu rodičů

Imaginativní příběh s velmi jednoduchým dějem provází a rámuje muzikoterapeutický intuitivní zpěv a hudbu na nástroje s přirozeným laděním – gong, buben djembé, fujarka, perkuse, didjeridoo, tibetská mísa apod. Účastníci mají možnost pocítit harmonické vibrace přímo na vlastním těle a do děje se aktivně zapojit. Muzikoterapeutická pohádka je ideální formou muzikoterapie pro malé děti, dokáže podnítit fantazii, zklidnit a navodit příjemnou relaxaci. Délka pohádky respektuje aktuální potřeby skupiny, trvá cca 30-40 minut.

Mgr. Eva Motyčková

Profesí muzikoterapeutka, studium farmacie a zájem o lidské tělo ve všech jeho projevech a souvislostech ji přivedlo až k hlubšímu a celistvějšímu náhledu na lidskou bytost, k alternativním způsobům terapie a posléze i k celostní muzikoterapii, které se nyní věnuje profesionálně. Zvuk nástrojů respektující přirozené ladění a lidský hlas je pro ni slyšitelným, viditelným a hmatatelným vyjádřením toho, co často bývá skryto. Skrze hudbu cítí, hudbou se vyjadřuje, hudbou předává. Celostní muzikoterapie ji přivedla na cestu k širšímu chápání pojmu „zdraví“ a je pro ni zásadním prostředkem, jak si vlastní zdraví a duševní pohodu uchovat. Své poznatky se snaží předávat dále. Více na www.hlas-v-nas.cz .


Možnosti PŘIHLÁŠENÍ 

Vstup volný! Počet účastníků je omezen, v případě zájmu je nutná rezervace na e-mail: muzikoterapie@kjm.cz, příp. tel. 542 532 170.

Kontaktní osoba: Soňa Štoudková

  • Hudební klubovna / 3. NP

Datum

23.11.2017 17:00

Místo konání


Vytisknout stránku Vytisknout stránku