Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Příběhy uvnitř nás – dramaterapie s Marií Pavlovskou

Příběhy uvnitř nás – dramaterapie s Marií Pavlovskou

 

Vnoření se do tajů dramaterapie, dramiky a sociodramatu pomocí cvičení, her a dramatického projektování s ohledem na využití u pedagoga, vychovatele i rodiče

Dramaterapie je součástí expresivních terapií, lze ji definovat jako odbornou, záměrnou a cílevědomou aplikaci prostředků dramatického umění použitou za účelem pomoci lidem změnit jejich chování, myšlení emoce či osobní strukturu společensky i individuálně přijatelným směrem. Využívá kromě inscenačního prostoru hry v roli, pohybových výrazových prostředků a symbolických gest i improvizaci.

PaedDr. Marie Pavlovská, Ph.D.

Dlouhodobě působí na Pedagogické fakultě MU na Katedře Pedagogiky, vede semináře a kurzy zaměřené na dramatickou výchovu, divadlo Fórum, Interaktivní divadlo, Storytelling, Komunikaci a práci s hlasem, Tvůrčí psaní, Práci s loutkou aj. pro učitele I. II. a III. stupně, v rámci CŽV vede kurzy pro DVPP (Další vzdělávání pedagogických pracovníků) a mnoho dalších workshopů s divadelní tematikou.


Možnosti PŘIHLÁŠENÍ 

Vstup volný! Počet účastníků je omezen, v případě zájmu je nutná rezervace na e-mail: muzikoterapie@kjm.cz, příp. tel. 542 532 170.

Kontaktní osoba: Hana Sakmarová

  • Malý společenský sál / 5. NP

Datum

13.11.2017 17:00

Místo konání


Vytisknout stránku Vytisknout stránku