Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Podvečer s tibetskými mísami – Eva Sádlíková

Podvečer s tibetskými mísami – Eva Sádlíková

 

Aktuálně

Kapacita pořadu je již naplněna. Děkujeme za pochopení.


Workshop s Evou Sádlíkovou, ve kterém se seznámíme s technikami hry na tibetské mísy, vyzkoušíme si vodní fontánu, budeme se věnovat zvukové masáži, budeme zkoumat, objevovat a hrát(si).

O lektorce

Eva Sádlíková je pedagožkou, lektorkou, muzikoterapeutkou, arteterapeutkou s více než dvacetiletou lektorskou a muzikoterapeutickou praxí. Její praxe se zaměřue na tibetské mísy, techniky osobního a duchovního rozvoje. Vystudovala pedagogiku na FtkUP v Olomouci, specializační obor muzikoterapie na Pdf UP v Olomouci a arteterapii na Pdf MU v Brně. Dále absolvovala kurzy muzikoterapie (PaedDr. Lubomír Holzer, PhDr. Marina Stejskalová,CSc), léčení zvukem (Bc. Karl Grűnick), hlasové techniky (Ivana Vostárková, Feng Yun Song), kurzy artefiletiky a další.

V současné době pracuje jako pedagog, lektor a muzikoterapeut, se zaměřením na léčení a harmonizaci zvukem (lidským hlasem, zpěvem, tibetskými mísami a hudebními nástroji s přirozeným laděním). Pořádá výukové programy s didaktickou pomůckou drumben, vzdělávací a prožitkové programy muzikoterapie v pohádkách a příbězích pro děti a žáky MŠ a ZŠ, lektoruje vzdělávací programy akreditované MŠMT pro pedagogy. Pořádá relaxační koncerty, přednášky a kurzy s tibetskými mísami a celostní muzikoterapií, věnuje se prožitkovým technikám a  individuální harmonizační muzikoterapii.


Přihlášení

Počet účastníků je omezen, rezervace na e-mail: muzikoterapie@kjm.cz, tel. 542 532 170. Kontaktní osoba: Soňa Štoudková

  • vstup volný

Akce je realizována v rámci projektu Expresivní terapie a prožitkové aktivity v knihovně II, který je finančně podpořen Ministerstvem kultury ČR z programu Knihovna 21. století.

  • Malý společenský sál / 5. NP

Datum

29.11.2016 17:00

Místo konání


Vytisknout stránku Vytisknout stránku