Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Aktuality

Spisovatelé do knihoven – Karol Sidon

http://kjm.data.quonia.cz/odloz.jpgVrchní zemský a bývalý vrchní pražský rabín, dramatik, spisovatel, scenárista, náboženský myslitel a někdejší disident zveme vás na setkání s Karolem Sidonem, pozoruhodnou osobností současnosti. Své texty vám v rámci projektu Spisovatelé do knihoven přiblíží 27. 2. 2018 v Ústřední knihovně (Kobližná 4) v 17.30 hod.


Europe Direct nabídka exkurzí 

http://data.kjm.quonia.cz/pic/loga/ed_brno.jpgV rámci projektu Putování po projektech financovaných z EU vás zveme na  zajímavé exkurze. Dne 1. 3. 2018 v 10.00 hod. navštívíme interaktivní muzeum Mendelianum a 22. 3. 2018 v 10.00 hod. se vypravíme do Mincmistrovského sklepa. Vstup zdarma. V případě zájmu se přihaste na e-mail eu.brno@kjm.cz.


Přihlaste se do kurzu tréninku paměti

Trápí vás paměť? Chcete se naučit trénovat svůj mozek? Přihlaste se na jarní kurzy trénování paměti. Dopolední a odpolední kurz se koná v Ústřední knihovně (Kobližná 4) od 20. 3. do 10. 4. 2018. Vstupenky v ceně 200 Kč (4 lekce) jsou v prodeji v Zákaznickém centru Ústřední knihovny. Kontaktní e-mail: treninkpameti@kjm.cz.


Geniální spisovatelé Jules Verne a Arthur C. Clarke

http://kjm.data.quonia.cz/odloz.jpgV únoru si připomínáme 190. výročí narození spisovatele Julese Verna, autora dobrodružné a vědeckofantastické literatury. Přijďte si do Ústřední knihovny (Kobližná 4) prohlédnout výstavu věnovanou literární tvorbě tohoto autora i dalšího vizionáře  Arthura C. Clarka (více). Výstavu je možné zhlédnout do 31. 3. 2018.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku