Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Centrum Dětského Čtenářství

Centrum dětského čtenářství logo

Zveme vás

12. 10. Práce s mládeží v knihovnách – seminář / 8.30

SKIP –  Region Velká Morava a KJM v Brně vás srdečně zvou na seminář pořádaný CDC při KJM v Brně za finanční podpory  MK ČR z grantového programu Knihovna 21. století:

19. 10. Klub maminek – Zásady poskytování první pomoci u dětí / 10.30

Klub maminek KJM připravil ve spolupráci s Kanceláří Brno – Zdravé město bezplatný seminář pro maminky a další blízké osoby dětí (určeno pro rodiče s dětmi do tří let). Na akci je potřeba si přinést vlastní panenku-miminko (ideálně typu chou-chou).

Kapacita semináře je omezena, hlásit se můžete na e-mail: klubmaminek@kjm.cz, příp. na tel. číslo: 542 532 146, kontaktní osoba: Mgr. Pavlína Lišovská.

Záložka do knihy spojuje školy: Čtu, čteš, čteme

Knihovna Jiřího Mahena v Brně a Slovenská pedagogická knižnica vyhlašují k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven 2016 již7. ročník mezinárodního projektu Záložka do knihy spojuje školy, jenž je určen základním školám a osmiletým gymnáziím a jehož letošním tématem je Čtu, čteš, čteme. Přihlášky se posílají do 27. 9. 2016.


Aktuality

Nové IMPULSY – Teenageři v knihovnách

ImpulsyTřetí číslo časopisu IMPULSY se zaměřuje na mládež v knihovnách a otevírá novou rubriku rozhovorů Impulsy u kávy. Začtěte se do zdařilých příkladů práce s touto věkovou skupinou, přijměte pozvání ke kávě s účastníky a porotci knihovnické přehlídky OKNA, zkrátka se osvěžte vším, co vám právě vydané číslo nabízí.


Fotogalerie

Seminář účastníky seznámil s aktuálními technologickými trendy, jež mohou být využívány v knihovnách, jako jsou např. tablety, notebooky, tzv. chytré stoly, interaktivní tabule aj.

Seminář pořádalo Centrum dětského čtenářství při KJM a SKIP Velká Morava za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

Datum konání: 11.5.2016 
Vytisknout stránku Vytisknout stránku