Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Centrum dětského čtenářství

Centrum dětského čtenářství logo

Centrum dětského čtenářství vzniklo v Knihovně Jiřího Mahena v Brně v r. 2009. Jeho vznik vyvolala potřeba centra, které by na Moravě zajišťovalo a koordinovalo aktivity na podporu čtenářství a snaha zprostředkovat velké vzdělávací aktivity regionům a přivést zajímavé a známé osobnosti (více).

Aktuality

IMPULSY ke vzdělávání nové číslo časopisu

časopis ImpulsyAni o prázdninách a dovolených nemusíme na proces celoživotního vzdělávání rezignovat. Nové podněty doslova „číhají“ na každého z nás, stačí se jen dívat kolem sebe. Začtěte se do aktuálního čísla IMPULSů, najdete zde další inspirace k osobnímu rozvoji. A jakým způsobem se vzděláváte vy? Hlasujte na stránkách časopisu.

Záložka do knihy spojuje školy

Knihovna Jiřího Mahena v Brně a Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave vyhlašují k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven 2017 8. ročník česko-slovenského projektu pro základní školy a osmiletá gymnázia Záložka do knihy spojuje školy: Tajuplný svět knižních příběhů (více):


Fotogalerie výběr

Seminář účastníky seznámil s aktuálními technologickými trendy, jež mohou být využívány v knihovnách, jako jsou např. tablety, notebooky, tzv. chytré stoly, interaktivní tabule aj.

Seminář pořádalo Centrum dětského čtenářství při KJM a SKIP Velká Morava za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

Datum konání: 11.5.2016 
Vytisknout stránku Vytisknout stránku