Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Centrum Dětského Čtenářství

Centrum dětského čtenářství logo

Aktuality

 

Záložka do knihy spojuje školy: Čtu, čteš, čteme

Knihovna Jiřího Mahena v Brně ve spolupráci se Slovenskou pedagogickou knižnicou v Bratislave vyhlásily při příležitosti měsíce října jako Mezinárodního měsíce školních knihoven 2016 pro základní školy a osmiletá gymnázia 7. ročník česko-slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy: Čtu, čteš, čteme:

     

 Aktuální IMPULSY – Terapie v knihovnách

ImpulsyZnáte nabídku terapeutických pořadů Hudební knihovny KJM? Více se o nich dozvíte v novém čísle IMPULSŮ v rubrice Inspirujeme se. V aktuálním čísle dále najdete příspěvky o biblioterapii (léčbě knihou), články zaměřené na handicapy v literatuře aj. (viz editorial). Kterou z terapií byste rádi praktikovali ve vaší knihovně? Hlasujte v anketě časopisu.


Fotogalerie

Seminář účastníky seznámil s aktuálními technologickými trendy, jež mohou být využívány v knihovnách, jako jsou např. tablety, notebooky, tzv. chytré stoly, interaktivní tabule aj.

Seminář pořádalo Centrum dětského čtenářství při KJM a SKIP Velká Morava za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

Datum konání: 11.5.2016 
Vytisknout stránku Vytisknout stránku