Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Centrum dětského čtenářství

O nás

Centrum dětského čtenářství vzniklo v Knihovně Jiřího Mahena v Brně v r. 2009. Jeho vznik vyvolala potřeba centra, které by na Moravě zajišťovalo a koordinovalo aktivity na podporu čtenářství a snaha zprostředkovat velké vzdělávací aktivity regionům a přivést zajímavé a známé osobnosti (více).


Aktuality

Záložka do knihy spojuje školy – vyhodnocení

Vyhodnocení 8. ročníku česko-slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy – Tajuplný svět knižních příběhů (2017):

Časopis IMPULSY aktuální číslo

ImpulsyNové číslo časopisu IMPULSY přináší pohled na knihovníka jako pedagoga – a opačně. Pokud se rádi vzděláváte, zajímá vás, jak rozvíjet čtenářství či si v knihovně rádi půjčujete didaktické hračky, neváhejte si s naším časopisem chvíli odpočinout.


Fotogalerie výběr

Seminář účastníky seznámil s aktuálními technologickými trendy, jež mohou být využívány v knihovnách, jako jsou např. tablety, notebooky, tzv. chytré stoly, interaktivní tabule aj.

Seminář pořádalo Centrum dětského čtenářství při KJM a SKIP Velká Morava za finanční podpory Ministerstva kultury ČR z grantového programu Knihovna 21. století.

Datum konání: 11.5.2016 
Vytisknout stránku Vytisknout stránku