Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Maloměřice, Selská 16


Pobočky

Maloměřice–Obřany

Otevírací doba

Po 10:00-12:00
  13:00-18:00
St 10:00-12:00
  13:00-18:00
10:00-15:00

Zobrazit na mapě › Fotogalerie ›

Maloměřice, Selská 16

 
Vedoucí:Vendula Turková
Telefon545 230 056
E-mail:malomerice@kjm.cz

O knihovně

Knihovna patří k menším pobočkám. Od r. 2008 působí ve zrekonstruované budově bývalé mateřské školy. Poskytuje základní výpůjční a informační služby čtenářům všech věkových kategorií. Pro žáky MŠ a ZŠ realizuje vzdělávací programy ( nabídka pořadů) a pořadá akce pro veřejnost, zejm. besedy se zajímavými osobnostmi. Tyto pořady si získaly velký zájem místních občanů a pobočka se pro ně stala oblíbeným kulturně-vzdělávacím centrem.

V letních měsících na zahradě pobočka pořádá filmová představení a ve spolupráci s Hudební knihovnou Ústřední knihovny zde byly uspořádány arteterapeutické a muzikoterapeutické programy pro veřejnost. V r. 2010 byl na pobočce zprovozněn Family Point s přebalovacím koutem a prostorem pro rodiče s dětmi a umístěn box na knihy. Pobočka půjčuje deštníky, audioknihy a je zapojena do projektu Lekotéka - hračky a didaktické pomůcky. Prostřednictvím on-line katalogu čtenářům zpřístupňuje články v elektronické podobě či umožňuje stahovat a půjčovat e-knihyJe zde umístěn návratový box na knihy.

ViRTUÁLNÍ prohlídka


Dopravní dostupnost:
tramvaj č. 4, zastávka Maloměřický most
autobus č. 75, zastávka Maloměřický most

Upozornění 
Vzhledem k tomu, že KJM v současné době přechází na nové webové stránky, nemusí být některé informace o počtu jednotek v knihovním fondu či funkčnost souvisejících odkazů až do finalizace nových webových stránek aktuální. Pro přesné informace prosím kontaktujte knihovnici/knihovníka na dané pobočce.


Odebírané časopisy:14
Knihovní fond:11 839 knihovních svazků, z toho 160 CD

Automatizace:ano
Kopírování:ne
Internet:ano, 4 PC pro veřejnost

Přistupnost
pro handicapované:
ano

Vytisknout stránku Vytisknout stránku